Nehtové studio Markéta Mlíková - logo

Služby modeláže nehtů

Při modeláži nehtů pracuji jen s kvalitními a osvědčenými materiály. Pro vytvrzování nehtů používám CND™ LED lampy, které jsou oproti klasickým UV lampám účinnější.

Ke klientkám vždy přistupuji s profesionálním a individuálním přístupem, kdy si každá může zvolit přesně takový styl, který jí vyhovuje. Pro konečnou úpravu nehtů používám různé techniky zdobení dle přání klientky.

Manikúra

Hezky upravené nehty chceme nejen pro svůj dobrý pocit, ale jsou součástí i naší vizáže. Manikúra patří ke kosmetickým procedurám, které se zaměřují na ruce. Při manikúře dochází k čištění nehtů a jejich tvarování. Dalším krokem je úprava kůže okolo nehtů. Musíme odstranit staré zbytky, provádíme ji z kosmetického ale i lékařského důvodu.

Lakování

Používá se pro zpevnění a zvýraznění přírodních nehtů. Existuje celá řada barev, které je možné na nehtech i kombinovat od průhledné až po celou barevnou škálu.

CND Shellac™

Unikátní technologie, která je ideální volbou pro ženy, které chtějí co nejšetrnější úpravu svých přírodních nehtů bez poškození, a přitom nemají dostatek času pro jejich časté lakování. Příprava nehtů probíhá stejně jako u manikúry. Shellac nanášíme přímo na přírodní nezbroušené nehty a vytvrzují se pomocí CND™ LED lampy. Nedílnou součástí je i péče Solar Oil, který používáme alespoň 2x denně, a tím si prodloužíme výdrž Shellacu někdy až na 3-4 týdny. Odstranění Shellacu provádíme vatovými tampónky napuštěnými Remover Offly Fast a je snadné a šetrné. Oproti klasickému lakování nehty s Shellacem stále rostou, jsou velmi odolné proti poškození a mají neměnný vzhled po celou dobu nošení. Po odstranění je vhodné používat Rescuerxx.

Gel-lak

Používá se přímo na přírodní nehty lehce zbroušené Pusherem, aplikujeme stejně jako Shellac. Specifický je svou jednoduchostí použití, vysokou odolností vůči poškrábání a dlouhodobou trvanlivostí. Zářivý lesk Gel-laku vydrží až 3 týdny. Odstraňuje se zbroušením nebo u novějších typů Gel-laku stejně jako Shellac. Po odstranění je vhodné používat Rescuerxx.

Gelová modeláž

Při modeláži se nejprve upraví přírodní nehty (viz manikúra) a následně se aplikuje gel buď na vlastní délku nehtu nebo se staví na požadovanou délku pomocí šablony. I gelové nehty mohou vypadat přirozeně. Takové nehty jsou pevné a mohou být různě nazdobené. Je třeba však pravidelná docházka na doplňování gelu, který odrůstá s nehty. Po odstranění je vhodné používat Rescuerxx.

Parafínový zábal

Parafín prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Ruce jsou hladké, hebké a sametové. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky a viditelného omlazení, ale také dojde k uvolnění drobných kloubů. Maska s parafínovým efektem Paraffin Effect Mask poskytuje rychlý a dlouhotrvající efekt omlazení a regenerace po celý rok.

Zdobení nehtů

Můžete si vybrat z mnoha druhů zdobení, které se dají použít na všechny typy úpravy nehtů. Ke zdobení mám pro Vás připraveny kamínky, razítka, pigmenty, třpytky, fólie, nálepky, vodolepky a mnoho dalšího. Výběr je zcela dle Vaší fanatazie.

UKÁZKY ZDOBENÍ